Proč si vybrat naši jazykovou školu?

1. Kvalifikovaní a zkušení lektoři

Základem kvalitního kurzu je vždy lektor. Všichni naši lektoři vystudovali švédštinu, norštinu nebo finštinu na vysoké škole, s výukou mají mnohaleté zkušenosti a patří ve svém oboru ke špičce. Díky profilům lektorům uvedeným na našem webu navíc vždy předem víte, kdo Vás bude učit.

2. Specializace na severské jazyky

Naše jazyková škola nabízí mnoho různých úrovní kurzů švédštiny od úplných začátečníků až po úroveň B2. Zároveň postupně rozšiřujeme i nabídku kurzů norštiny a finštiny. Vždy proto máte záruku, že další semestr můžete pokračovat v navazujícím kurzu.

3. Komunikativní metoda

Možná jste v minulosti také zažili jazykový kurz, který probíhal formou drilování gramatických cvičení z učebnice. To se Vám u nás rozhodně nestane. Všichni naši lektoři kladou důraz na rozvoj komunikace, tedy především poslechu a mluvení. Gramatika je samozřejmě důležitá a je také součástí našich lekcí, ale mnohem důležitější je podle našeho názoru schopnost porozumět a vyjádřit se.

4. Tipy o životě v zahraničí

Všichni naši lektoři kromě studia na vysoké škole v dané zemi delší dobu žili a pravidelně se tam vrací. Mohou Vám proto předat mnoho zajímavých informací a užitečných tipů týkajících se života ve Švédsku, Norsku a Finsku, hledání práce apod.

5. Malé skupinky

Dbáme na kvalitu výuky a individuální přístup, proto je maximální počet studentů ve skupině omezen na 10 studentů. V pokročilejších kurzech je obvykle počet studentů ještě nižší.

6. Skvělé reference

Absolventi našich kurzů nám zanechali krásné reference svědčící o jejich velké spokojenosti. Přečíst si je můžete pod záložkou Reference.

7. Příjemná atmosféra

Je vědecky dokázáno, že aby se člověk mohl něco naučit, musí se cítit příjemně a klidně. I proto dbáme ve všech kurzech na vytvoření přátelské, pozitivní a neformální atmosféry. Hodiny jsou zábavné, zpestřené o různé hry a zajímavé aktivity. S dobrou náladou a úsměvem jde prostě učení lépe.

8. Výborná dopravní dostupnost

Naše učebny se nacházejí v pěší dostupnosti od všech třech linek metra i od Hlavního a Masarykova nádraží.

9. Možnost studia online

Mimopražští studenti oceňují možnost studovat s námi na dálku z pohodlí domova. Výuka probíhá v malých skupinkách 5-10 studentů v reálné čase přes aplikaci Zoom. Stejně jako v prezenčním kurzu se střídá konverzace, poslech, čtení, gramatika, práce ve dvojicích apod. Lektor také každou lekci nahrává a následně studentům zpřístupní záznam, žádnou lekci tak nezmeškáte.

10. Cenová dostupnost

Naše kurzy jsou vysoce kvalitní a přitom cenově dostupné.