Reference

Severské centrum jsem si zvolila pro kurz norštiny, a nemohla jsem udělat lépe. Provází jím nesmírně milá paní učitelka Hana, která kromě běžného učiva dokáže hodiny obohatit vždy něčím navíc, ať už je to jakákoli hra nebo tematická písnička, čímž umocní pozitivní a přátelskou atmosféru, ve které se hodiny vždy nesou. Kurzy navíc probíhají v krásných místech samého centra Prahy, což je příjemným bonusem k tomu všemu. :) 

Sylvie Tučková

Rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu Severskému centru, které jsem až donedávna vůbec neznal. Hodiny finštiny s lektorkou Katkou jsou opravdu velmi zajímavé, kvalitní a někdy i celkem vtipné. Oceňuji i malé skupinky studentů. Hned jsem si zaplatil i další semestr a budu se těšit na další hodiny. 

Michal Řezníček

Navštěvuji kurzy švédštiny a jsem moc spokojená. Lektorka Petra je profesionální a v hodině kombinuje vždy mluvení, gramatiku a procvičování. Vše zábavnou a praktickou formou. Už po prvním semestru mám dobrý pocit, že něco umím. Komunikace s centrem také perfektní. Pokud má někdo zájem o studium některého ze severských jazyků, tak mohu jen doporučit. 

Lucie Chlumová

Kurzy v tomto centru jsou opravdu skvělé.
Mám za sebou semestr švédštiny a jsem moc spokojený. Výuka probíhá v menší skupince a nese se v přátelské atmosféře. Hodiny jsou plné komunikace, která je často velice volná a člověk se tak neučí pouze podle učebnice.
Určitě doporučuji! :) 

Tomáš Blažek

Po zkušenostech s lekcí švédštiny můžu všem jen doporučit. Skvělý osobní přístup lektorky, efektivní styl výuky a učebny v centru Prahy. Lekce je vedena v menším přátelském kolektivu, což mi absolutně vyhovuje. Moc ráda budu pokračovat dále. 

Šárka Kořístková

Mám zkušenost s kurzem švédštiny pro začátečníky a velmi doporučuji. Výuka probíhá v malé skupině, paní lektorka Petra je skvělá, vše srozumitelně vysvětluje a prakticky od první hodiny na vás (v rámci možností) mluví švédsky. V kurzu se pracuje s učebnicí, ale během hodin se pravidelně dostanete ke slovu (otázky i práce ve skupině následovaná krátkou "prezentací"), je zde důraz na to abyste se již od začátku uměli aktivně vyjádřit. 

Kateřina Mudrová

Lektorka Linda umí probíranou látku skvěle vysvětlit, hodiny vede zábavnou formou - opakování slovní zásoby, poslech, práce ve dvojicích. Děkuji a těším se na další semestr ;-)

Milan Karmazin

Na kurz s Lindou se každý týden moc těším. Oceňuji a obdivuji její připravenost a profesionalitu. Hlásím se již na třetí semestr a stále mě to moc baví! Tack så mycket!  

Dana Veverková

Prima online kurz pro ty, co nemohou nebo nechtějí dojíždět. Důraz kladen na konverzaci i v menších skupinách, srozumitelné vysvětlení gramatiky a na přání dostatek úkolů na procvičování. Příjemná atmosféra!  

Lucie Vašáková

Do jazykové školy jsem se hlásila poprvé a neměla jsem sebemenší představu podle čeho vybírat. Každopádně tohle byla rozhodně báječná volba a nelituju ani jedné minuty. Jana je skvělá a přátelská učitelka, která dělá hodiny zábavné a zajímavé. Učí srozumitelně a trpělivě a vše vždy pečlivě vysvětlí. Všichni lidi, s kterými jsem zde přišla do kontaktu, byli srdeční a milí. Byla to úžasná zkušenost a jsem nesmírně ráda, že jsem se do švédštiny pustila právě se Svenskou! Tack så mycket!   

Michaela Nejtková

Mohu naprosto doporučit. Školu jsem dříve neznal, ale po absolvování prvního semestru švédštiny jsem se rovnou přihlásil do dalšího semestru. Skvělá lektorka Jana, příjemné prostředí, super cena! Díky za skvělou práci!   

Jakub Ryšánek

Lekce švédštiny s Luisou vřele doporučuji. Na první dva semestry jsem chodil do jiné školy a když jsem přešel sem, byl jsem překvapen, jak ostatní studenti již plynule hovořili, rozuměli poslechu (já nikoliv) a myslel jsem, že to nedám. Právě díky tomu, že je v lekcích kladen důraz hlavně na komunikaci, poslech a četbu, se vše změnilo a již s přáteli ve Švédsku mluvím většinou švédsky.   

Václav Belatka

V tuto chvíli začínám již pátý semestr švédského jazyka s jazykovou školou Svenska. V jejich přístupu oceňuji především trpělivost a profesionalitu, stejně tak jako schopnost přizpůsobit tempo lekci tak, aby vyhovovalo všem zúčastněným studentům. Také to, že se výuka zpravidla neomezuje na práci s učebnicí, lektor také využívá současná švédská média a to hodnotíme jako velmi praktické.  

Eva Pařízková

Lekce švédštiny s Lindou mohu doporučit. Linda je milá a trpělivá a její hodiny jsou vždy dobře připravené a zajímavé. V hodinách střídáme samostatné mluvení, poslech a čtení. Což "nutí" člověka dávat stále pozor :)  

Lenka Zemanová

Perfektní online kurs pro úplné začátečníky vedený Lindou. Hned jsem se přihlásil do dalšího. Lektorka vždy připravená, milá, profesionální. Vřele doporučuji. 

Zdeněk Zapletal

Kurzy švédštiny s Lindou jsou super, je trpělivá a konstruktivní. Je pro mě velká výzva naučit se základy a baví mě to. Tack :-)

Jolana Rázlová

Jsem moc ráda, že existuje výuka švédštiny on-line. Vyučující Linda Kaprová vede výuku příjemným způsobem. Je ochotná, na e-mail odpovídá i o víkendu. Hlásím se na další semestr.  

Monika Bauerová

Možnost kurzu online, což je super, člověk se může připojit odkudkoliv. Lekce jsou postavené na kombinaci vysvětlení gramatiky, cvičení a mluvení. Takže pro začátečníka perfektní kombinace! Vřele doporučuju, pokud se chcete začít učit švédsky!  

Matylda Hermanská

Výborně vedený kurz a přátelské prostředí. Lektorka má výbornou znalost jazyka a také dovede studenty motivovat. Hodiny jsou pestré, v kurzu se rozvíjí všechny dovednosti: mluvený projev, čtení, psaní, poslech. Kurz je vhodný i pro studenty, kteří chtějí jazyk studovat intenzivně a rychle se ho naučit. Dobrá dostupnost (lokalita v centru Prahy) a malý počet studentů ve skupině. 

Helena Nováková

Výuku švédštiny u Luisy mohu doporučit všem začátečníkům i těm, kteří ve švédštině již trochu pokročili. Luisa dokáže vytvořit autentickou a pohodovou atmosféru, která mě motivuje. Ve studiu zde chci pokračovat i nadále, protože na sobě vidím reálné pokroky, jak při komunikaci, tak i ve čtení a psaní. 

Jana Vlachová

Profesionální přístup, dobrá nálada v kurzu, motivující atmosféra. Informace navíc. Excelentní lektorka Jana.

Martin Husák

Luisa je výborná pedagožka, skvěle připravuje lekce tak, aby obsahovaly gramatiku i procvičování slovíček a přitom byly zábavné. Nikdy mi neutíká čas tak, jako 90 minut švédštiny s Luisou. Dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, takže i když to, co ze mě občas padá, není (správně) švédsky, necítím se ani trochu trapně a zkouším to dál. 

Petra Zhřívalová

Hodiny jsou velmi pestré, je to škola hrou. Kromě výuky švédštiny se dovídáme hodně o Švédsku a švédské kultuře a dostáváme doporučení na zajímavé akce. Velmi oceňuji facebookové stránky s aktualitami, skvělé byly příspěvky týkající se Vánoc.

Vlasta Jošková

Luisa je vynikající lektorka, neboť má vysoké odborné znalosti jazyka a zároveň skvělé pedagogické schopnosti a empatii vůči svým žákům. Její hodiny jsou velmi zajímavé, mají spád, střídají se různé aktivity: gramatika, mluva, poslech, četba apod. Rozhodně doporučuji, úroveň výuky je nadstandardní.  

Hana Němcová